Nacházíte se na: Levné Tesařství.cz >> O nás

O nás

„Jsme dynamický tým tesařů a specializovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků. Spokojený zákazník je pro nás cesta k dlouhodobému úspěchu. “

Naše hlavní přednosti:

  • Stavíme levně, rychle a kvalitně
  • Důležité vlastnosti jsou pro nás spolehlivost a slušnost
  • Máme dlouholeté zkušenosti přes 25 let v oboru
  • Profesionální přístup s orientací na zákazníkovi potřeby

Moderní tesařství

Doba, kdy tesařský mistr se svým štábem vystačil se šňůrou, olovnicí, krokvicí, mírou, úhelníkem a empirickými poznatky minulých generací mistrů a dokázal s těmito prostředky vyšetřit a realizovat vazbu krovu katedrály nebo zvonice, je nenávratně pryč.

Žijeme a stavíme v jedenadvacátém století. Jsou na nás kladeny jiné požadavky - stavět rychle, přesně, bez závad, ekonomicky s perfektním využitím suroviny. Rychlost je dána zkušenostmi a zručností, ovšem, čím jsou složitější spoje a sofistikovanější skladby konstrukcí používány, tím je rychlost provedení omezenější.

Totéž bez výjimky se dá říci o přesnosti, která je navíc omezena možnostmi použitého nářadí. To vše se opět odráží do ekonomiky provedení práce, která je v přímé úměrnosti ke spotřebovanému času.

Perfektní využití čím dál dražší ušlechtilé suroviny je dána invencí mistra a měla by být dána i jeho spoluprací s projektantem.